Workbench Email (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Subject
is: Yvirskrift

en: Message
is: Boð

en: Save
is: Goym

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: Your message has been sent.
is: Tíni boð eru send.
