Workbench Email (7.x-2.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Message
km: សារ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Your message has been sent.
km: សារ​របស់​អ្នក​ត្រូវ​បាន​ផ្ញើ​ហើយ ។
