Workbench Email (7.x-2.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Subject
sl: Zadeva

en: Message
sl: Sporočilo

en: Save
sl: Shrani

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Your message has been sent.
sl: Vaše sporočilo je bilo poslano.
