Workbench Email (7.x-2.1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Subject
af: Onderwerp

en: Message
af: Boodskap

en: Save
af: Stoor

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Your message has been sent.
af: Jou boodskap is gestuur.
