Workbench Email (7.x-2.2) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Message
pa: ਸੰਦੇਸ਼

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ
