Workbench Email (7.x-3.0) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Subject
da: Emne

en: On
da: Tilsluttet

en: Message
da: Meddelelse

en: Off
da: Afbrudt

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Token
da: Symbol

en: Save Configuration
da: Gem konfiguration

en: Not configured
da: Ikke konfigureret

en: Emails
da: E-mails

en: Notify
da: Informer

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
da: Fejl ved afsendelse af e-mail (fra %from til %to).

en: Configured
da: Konfigureret

en: Transitions
da: Overgange
