Workbench Email (7.x-3.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Subject
eo: Temo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
eo: Eraro sendante retpoŝton (de %from al %to).
