Workbench Email (7.x-3.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Subject
sq: Subjekti

en: Message
sq: Mesazhi

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
sq: Gabim gjatë dërgimit të mesazhit mail (nga %from tek %to).
