Workbench Email (7.x-3.0) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Subject
sv: Ämne

en: On
sv: På

en: Message
sv: Meddelande

en: Off
sv: Av

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Token
sv: Ersättningstecken

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: Emails
sv: E-post

en: Notify
sv: Meddela

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
sv: Fel vid sändning av e-post (från %from till %to).

en: Transitions
sv: Övergångar
