Workbench Email (7.x-3.0) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Subject
tr: Konu

en: On
tr: Açık

en: Message
tr: İleti

en: Off
tr: Kapalı

en: To
tr: Kime

en: From
tr: Kimden

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Token
tr: Simge

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı

en: Emails
tr: E-postalar

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
tr: E-posta gönderiminde hata (Gönderen: %from - Alıcı: %to).

en: Transitions
tr: Geçişler

en: Workbench
tr: İş Tezgahı (Workbench)
