Workbench Email (7.x-3.1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: Subject
cy: Testun

en: On
cy: Ymlaen

en: Message
cy: Neges

en: Off
cy: I ffwrdd

en: To
cy: I

en: From
cy: Gan

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Not configured
cy: Heb ei ffurfweddu

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
cy: Gwall wrth yrru e-bost (o %from i %to).
