Workbench Email (7.x-3.1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Subject
hr: Naziv

en: On
hr: Uključi

en: Message
hr: Poruka

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Configuration
hr: Postavke

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
hr: Pogreška prilikom slanja e-pošte (od %from za %to).
