Workbench Email (7.x-3.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Subject
hy: Թեմա

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա
