Workbench Email (7.x-3.1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Subject
ta: பொருள்

en: On
ta: சரி

en: Message
ta: செய்தி

en: Off
ta: இல்லை

en: To
ta: பெறுநர்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Emails
ta: மின்னஞ்சல்கள்

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
ta: மின்னஞ்சல் அனுப்புவதில் பிழை (%from லிருந்து %to க்கு).
