Workbench Email (7.x-3.10) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Subject
lt: Tema

en: On
lt: Įjungta

en: Message
lt: Žinutė

en: Off
lt: Išjungta

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: Emails
lt: El. pašto laiškai

en: Notify
lt: Įspėti

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
lt: Klaida siunčiant el. paštą (iš %from į %to).
