Workbench Email (7.x-3.10) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Subject
ro: Subiect

en: On
ro: Pornit

en: Message
ro: Mesaj

en: Off
ro: Oprit

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Configuration
ro: Configurație

en: Token
ro: Simbol

en: Emails
ro: E-mail-uri

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
ro: Eroare la trimiterea e-mail-ului (de la %from pentru %to).

en: Transitions
ro: Tranziții
