Workbench Email (7.x-3.10) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: On
vi: Bật

en: Message
vi: Thông điệp

en: Off
vi: Tắt

en: To
vi: Đến

en: From
vi: Từ

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Save Configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Not configured
vi: Không được cấu hình

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
vi: Lỗi gửi thư điện tử (từ %from đến %to).
