Workbench Email (7.x-3.11) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Subject
el: Θέμα

en: On
el: Ανοικτό

en: Message
el: Μήνυμα

en: Off
el: Κλειστό

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
el: Σφάλμα κατά την αποστολή e-mail (από %from σε %to).

en: Workbench
el: Χώρος Εργασίας
