Workbench Email (7.x-3.11) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Subject
et: Teema

en: On
et: Sees

en: Message
et: Teade

en: Off
et: Väljas

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Configuration
et: Seadistus

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Emails
et: E-kirjad

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
et: E-kirja saatmine ebaõnnestus (saatja %from, saaja %to).

en: Transitions
et: Olekusiirded
