Workbench Email (7.x-3.11) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ne: विषय

en: On
ne: माथि

en: Message
ne: सन्देश

en: To
ne: लाई

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन
