Workbench Email (7.x-3.11) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Subject
pt: Assunto

en: On
pt: Ligado

en: Message
pt: Mensagem

en: Off
pt: Desligado

en: To
pt: Para

en: From
pt: De

en: Configuration
pt: Configuração

en: Save Configuration
pt: Guardar Configuração

en: Not configured
pt: Não configurado

en: Emails
pt: E-mails

en: Available Tokens
pt: Tokens disponíveis

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
pt: Erro ao enviar e-mail (de %from para %to).

en: Configured
pt: Configurado

en: Transitions
pt: Transições

en: Workbench
pt: Mesa de trabalho

en: Workbench Moderation
pt: Moderação na mesa de trabalho
