Workbench Email (7.x-3.12) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Subject
nl: Onderwerp

en: On
nl: Aan

en: Message
nl: Bericht

en: Off
nl: Uit

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Save Configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Not configured
nl: Niet geconfigureerd

en: Emails
nl: E-mails

en: Notify
nl: Notificatie

en: Available Tokens
nl: Beschikbare tokens

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
nl: Fout bij het versturen van e-mail (van %from aan %to).

en: Configured
nl: Geconfigureerd

en: Transitions
nl: Overgangen
