Workbench Email (7.x-3.2) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Not configured
bo: སྡེབ་སྒྲིག་བྱས་མེད།
