Workbench Email (7.x-3.2) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Subject
pl: Tytuł

en: On
pl: Włączony

en: Message
pl: Wiadomość

en: Off
pl: Wyłączony

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Token
pl: Wzorzec

en: Save Configuration
pl: Zapisz konfigurację

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Emails
pl: E-maile

en: Available Tokens
pl: Dostępne tokeny

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
pl: Podczas próby wysłania e-maila od użytkownika %from do użytkownika %to wystąpił błąd.

en: Configured
pl: Skonfigurowane

en: Transitions
pl: Przejścia
