Workbench Email (7.x-3.2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Subject
nn: Mouzú

en: Message
nn: Poigam

en: To
nn: Ikka

en: Configuration
nn: Tortib

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
nn: Feil med sending av e-post (frå %from til %to).
