Workbench Email (7.x-3.2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: On
th: เปิด

en: Message
th: ข้อความ

en: Off
th: ปิด

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Emails
th: อีเมล

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
th: เกิดปัญหาในการส่งอีเมล (จาก %from ไปถึง %to)
