Workbench Email (7.x-3.5) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Subject
eu: Gaia

en: Message
eu: Mezua

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Not configured
eu: Konfiguratu gabe

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
eu: Errorea posta-e bidaltzean (%from-tik %to-ra).
