Workbench Email (7.x-3.5) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Subject
gl: Asunto

en: On
gl: Activo

en: Message
gl: Mensaxe

en: Off
gl: Desactivado

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Configuration
gl: Configuración

en: Token
gl: Símbolos

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: Emails
gl: Correos electrónicos

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
gl: Erro enviando correo-e (de %from a %to).

en: Configured
gl: Configurado
