Workbench Email (7.x-3.5) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Subject
hi: विषय

en: On
hi: चालू

en: Message
hi: संदेश

en: Off
hi: बंद

en: To
hi: को

en: From
hi: से

en: Configuration
hi: विन्यास

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
hi: %from से %to को ई मेल भेजने मे त्रुटि

en: Transitions
hi: बदलाव
