Workbench Email (7.x-3.5) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Subject
id: Judul

en: On
id: Pada

en: Message
id: Pesan

en: Off
id: Matikan

en: To
id: Untuk

en: From
id: Dari

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Emails
id: Surel

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
id: Ada kesalahan dalam mengirim email (dari %from untuk %to).

en: Transitions
id: Transisi
