Workbench Email (7.x-3.5) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Subject
ja: 件名

en: On
ja: オン

en: Message
ja: メッセージ

en: Off
ja: オフ

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Token
ja: トークン

en: Not configured
ja: 設定されていません

en: Emails
ja: メールアドレス

en: Available Tokens
ja: 使用可能なトークン

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
ja: メールの送信エラー（%from から %to 宛）

en: Transitions
ja: 推移

en: Workbench
ja: ワークベンチ

en: Workbench Moderation
ja: ワークベンチモデレーション
