Workbench Email (7.x-3.5) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Message
ku: پەیام

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
ku: هەڵەیەک ڕوویدا لە ناردنی ئیمێل (لە %from بۆ %to).
