Workbench Email (7.x-3.5) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Configuration
ug: لايىھە
