Workbench Email (7.x-3.6) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Subject
az: Mövzu

en: On
az: Aktiv

en: Message
az: Mesaj

en: Off
az: Söndürülüb

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Emails
az: E-poçtlar
