Workbench Email (7.x-3.6) - en to ca translation catalogue (11 entries)

en: Subject
ca: Assumpte

en: On
ca: Actiu

en: Message
ca: Missatge

en: Off
ca: Inactiu

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Configuration
ca: Configuració

en: Save Configuration
ca: Desa la configuració

en: Emails
ca: Correus electrònics

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
ca: Error enviant correu electrònic (de %from a %to).

en: Transitions
ca: Transicions
