Workbench Email (7.x-3.6) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Subject
hu: Tárgy

en: On
hu: Be

en: Message
hu: Üzenet

en: Off
hu: Ki

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Token
hu: Vezérjel

en: Save Configuration
hu: Beállítások mentése

en: Not configured
hu: Nincs beállítva

en: Emails
hu: E-mailek

en: Notify
hu: Értesítés

en: Available Tokens
hu: Elérhető vezérjelek

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
hu: Hiba történt az e-mail küldése során %from címről %to címre.

en: Configured
hu: Konfigurált

en: Transitions
hu: Átmenetek

en: Workbench
hu: Szerkesztőség

en: -- All Users --
hu: -- Minden felhasználó --
