Workbench Email (7.x-3.6) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Subject
ka: სათაური

en: On
ka: ჩართვა

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Off
ka: გამორთვა

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია
