Workbench Email (7.x-3.6) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: On
mr: वर

en: Message
mr: संदेश

en: Off
mr: बंद

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: Configuration
mr: संरूपण

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
mr: मेल पाठवण्यामध्ये तृटी आली, (कडून %from to %to).
