Workbench Email (7.x-3.6) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Subject
ru: Тема

en: On
ru: Вкл

en: Message
ru: Сообщение

en: Off
ru: Выкл

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Token
ru: Токен

en: Save Configuration
ru: Сохранить настройки

en: Not configured
ru: Не настроено

en: Emails
ru: Адреса электронной почты

en: Notify
ru: Уведомить

en: Available Tokens
ru: Доступные шаблоны замены

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
ru: Ошибка отправки e-mail (от %from к %to).

en: Configured
ru: Сконфигурировано

en: Transitions
ru: Переходы
