Workbench Email (7.x-3.7) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Subject
oc: Objècte

en: On
oc: Activat

en: Message
oc: Messatge

en: Off
oc: Desactivat

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Token
oc: Geton (token)

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
oc: Error al mandadís del corrièr electronic (de %from a %to).
