Workbench Email (7.x-3.8) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Subject
ar: الموضوع

en: On
ar: في

en: Message
ar: الرسالة

en: Off
ar: إيقاف

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
ar: عطل في إرسال البريد (من %from إلى %to).
