Workbench Email (7.x-3.8) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Subject
be: Тэма

en: On
be: На

en: Message
be: Паведамленне

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Configuration
be: Налады

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
be: Памылка адпраўкі емэйла (Ад %from  Каму: %to).
