Workbench Email (7.x-3.8) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Subject
bg: Тема

en: On
bg: Включи

en: Message
bg: Съобщение

en: Off
bg: Изключи

en: To
bg: До

en: From
bg: От

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
bg: Грешка при изпращане на имейл (от %from до %to).
