Workbench Email (7.x-3.8) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Subject
es: Asunto

en: On
es: Activado

en: Message
es: Mensaje

en: Off
es: Desactivado

en: To
es: Para

en: From
es: Desde

en: Configuration
es: Configuración

en: Token
es: Comodín

en: Save Configuration
es: Guardar configuración

en: Not configured
es: Sin configurar

en: Emails
es: Correos electrónicos

en: Notify
es: Avisar

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
es: Error enviando correo electrónico (de %from para %to).

en: Configured
es: Configurado

en: Transitions
es: Transiciones

en: Workbench Moderation
es: Moderación de Workbench
