Workbench Email (7.x-3.8) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Subject
fi: Aihe

en: On
fi: Käytössä

en: Message
fi: Viesti

en: Off
fi: Pois päältä

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Token
fi: Muuttuja

en: Save Configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Not configured
fi: Ei asetettu

en: Emails
fi: Sähköpostit

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
fi: Virhe lähetettäessä sähköpostia (lähettäjä %from, vastaanottaja %to).
