Workbench Email (7.x-3.8) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Subject
fr: Objet

en: On
fr: Activé

en: Off
fr: Désactivé

en: To
fr: À

en: From
fr: A partir de

en: Token
fr: Jeton (token)

en: Save Configuration
fr: Enregistrer la Configuration

en: Not configured
fr: Pas configuré

en: Emails
fr: Courriels

en: Notify
fr: Notifier

en: Available Tokens
fr: Jetons (tokens) disponibles

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
fr: Erreur à l'envoi du courriel (de %from à %to).

en: Configured
fr: Configuré
