Workbench Email (7.x-3.9) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Subject
cs: Předmět

en: On
cs: Zapnuto

en: Message
cs: Zpráva

en: Off
cs: Vypnuto

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: Emails
cs: Emaily

en: Notify
cs: Oznámení

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
cs: Chyba během odesílání e-mailu (od %from pro %to).
