Workbench Email (7.x-3.9) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Subject
fa: موضوع

en: On
fa: روشن

en: Message
fa: پیغام

en: Off
fa: خاموش

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Token
fa: توکن

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
fa: خطا در ارسال نامه الکترونیکی (از %from به %to).

en: Workbench
fa: میزکار
