Workbench Email (7.x-3.9) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Subject
fil: Paksa

en: Message
fil: Mensahe

en: To
fil: Para kay

en: From
fil: Mula kay

en: Configuration
fil: Pagsasa-ayos
