Workbench Email (7.x-3.9) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Subject
he: נושא

en: On
he: פעיל

en: Message
he: הודעה

en: Off
he: כבוי

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Configuration
he: הגדרות

en: Token
he: אסימון

en: Emails
he: אימיילים

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
he: שגיאה בשליחת דוא"ל (מ-%from אל %to).

en: Workbench
he: שולחן עבודה
